Vaše hodnotenie: 4.8
hodnotenie: 4.3 - 18 hlasov

WALMART zľavový kód a kupóny

Nižšie nájdete 10 platných kupónových kódov a propagačných akcií, ktoré budú fungovať pre WALMART v júni 2024

Walmart je jedno z najväčších online nákupných centier na svete, ktoré môže úspešne využiť jeden z týchto zľavových kódov za nízku cenu. Walmart je skvelé online nákupné centrum s produktmi zoradenými do kategórií: Elektronika a kancelárske filmy, Hudba a knihy, Domácnosť, Nábytok, Spotrebiče, Domáce úpravy a terasy, Oblečenie, Obuv a šperky, Dojčatá a batoľatá, Hračky a videohry, Jedlo, Domácnosť a domáce zvieratá, Lekáreň, Zdravie a krása, Šport, Fitness & Outdoor, Auto & Pneumatiky, Foto, Darčeky, Personalizovaný obchod, Šitie, Remeslá a párty potreby. Toto sú hlavné kategórie, v ktorých kupóny Walmart úspešne fungujú na získanie zľavy.

Produkty predávané v tomto obchode sa doručujú predovšetkým do USA (existujú aj fyzické maloobchodné predajne Walmart), ale nakupujúci online môžu využívať medzinárodné doručovanie, pokiaľ to nepoužívajú globálne webové stránky Walmart. Venované týmto krajinám a regiónom: Argentína, Brazília, Kanada, Stredná Amerika, Čile, Čína, Japonsko, Mexiko, Portoriko a Spojené kráľovstvo. Kód kupónu Walmart možno použiť pre každý obchod samostatne.

Zásady vrátenia produktu sú 90 dní od dátumu, kedy bol zakúpený online a nie sú ovplyvnené tým, či bol použitý alebo nie Walmart zľavový kód. Okrem toho je možné použiť kupón Walmart pre tento obchod a produkty, ktoré sú už nízke v iných ponukách Walmartu.

...čítaj viac