Vaše hodnotenie: 4.8
hodnotenie: 4.8 - 6 hlasov

porzellantreff.de zľavový kód a kupóny

Nižšie nájdete 8 platných kupónových kódov a propagačných akcií, ktoré budú fungovať pre porzellantreff.de v júni 2024

Porzellantreff.de je internetový obchod s porcelánovým, skleneným, keramickým riadom a príbormi z Nemecka so špičkovými európskymi značkami ako Villeroy & Boch, Rosenthal, Rosenthal Versace, Wedgwood a Le Creuset. Pre každú značku porcelánu môžete použiť jeden z našich kupónov Porzellantreff z nižšie uvedeného zoznamu.

Skúsenosti tohto obchodu sú viac ako 15 rokov, čo znamená, že predal keramické predmety v Nemecku a po celom svete viac ako pol miliónu kupujúcich. Keďže ide o jednu z najväčších predajní keramiky, v priemere sú ceny pri použití zľavového kupónu porzellantreff.de nižšie o 20 %.

Výrobky z keramiky, porcelánu, skla, keramického riadu a príborov sú do celého sveta doručované kuriérom priamo z Nemecka. Pre lepšiu komunikáciu so zákazníkmi je stránka internetového obchodu aj online podpora v angličtine, nemčine a ruštine.

Kupón porzellantreff.de možno použiť na ktorýkoľvek zo 125,000 XNUMX produktov, ktoré sú trvalo na sklade. Online nakupovanie je možné zaplatiť kreditnou alebo debetnou kartou, VISA, Mastercard, Maestro alebo JCB prostredníctvom bankového prevodu alebo PayPal.

...čítaj viac