Vaše hodnotenie: 5.0
hodnotenie: 4.7 - 6 hlasov

IHG zľavový kód a kupóny

Nižšie nájdete 7 platných kupónových kódov a propagačných akcií, ktoré budú fungovať pre IHG v júni 2024

IHG patrí medzi popredné svetové hotelové spoločnosti so zastúpením v takmer 100 krajinách. IHG ponúka širokú škálu hotelov za rozumnú cenu. IHG milujú milióny spotrebiteľov na celom svete, pretože naším hlavným cieľom je spokojnosť zákazníkov. Kód kupónu IHG nájdete nižšie a je veľmi populárny.

Ak by ste sa mali pozerať na cestovné ponuky, ušetrite až 20% rezerváciou pobytu vopred. Inými slovami, takmer všetky dostupné ponuky IHG uvidíte na rovnakej zastávke. V hoteloch IHG po celom svete si môžete rezervovať pobyt v niekoľkých najväčších obchodných a kultúrnych uzloch sveta a s výberom značiek v rôznych cenových hladinách nemusíte zlomiť banku, aby ste v nich zostali. Každý hotel poskytuje rôzne úrovne uplatnenia, aby ste mohli skutočne optimalizovať svoje odmeny. Môžete si tiež vybrať hotely pre hostí s domácimi zvieratami. Cieľ skupiny spoločností IHG bol niekedy zosúladený s poskytovaním čistého luxusu a skutočnej pohostinnosti svojim klientom. Jednoducho, existuje veľa dôveryhodných mien, z ktorých si môžete vybrať, a to sme ešte nespomenuli niekoľko menej známych značiek. Výber perfektnej značky IHG je úvodným krokom k nájdeniu dokonalého pobytu, ale nielen dodržiavanie mená, ktoré poznáš.

S hotelovými kupónmi IHG môžete uzavrieť úžasný dovolenkový balíček a ak si rezervujete skôr, určite ušetríte viac. Za normálnych okolností je na stránke pokladne malé políčko, ktoré vám pripomína, aby ste vstúpili do promo kódu. Tovar musí byť nepoškodený. Promo kód IHG je kódovaný špeciálne pre položky, ktoré môžu byť v akcii. Keďže môžete uplatniť promo kód IHG a získať zľavu aplikovanú automaticky pri vašej úplne prvej jazde v USA, vaše body IHG Rewards Club získate pomocou kupónu, ktorý je potrebné použiť na váš účet prostredníctvom stránky IHG.

...čítaj viac